KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 14409130
nr 1440 9130
Gravyrer
8 st glasade + 4 lösa blad, bladets mått: 48x35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:09:06
15/12 18:18:59
800 kr
20/12 17:45:43